1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk USB brak content

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez crysi, Grudzień 14, 2013.

1. crysi

crysi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewnien problem z dyskie 3.5 cala podłączonego do xbox`a kieszenią USB. Mianowicie nie mam folderu content/0000...0000. O co chodzi? Nie sformatowałem go pod xbox`em i nie mogę go tak sformatować bo wtedy nie widzi go komputer mów i jest lipa, nie mam wtedy jak zgrać gier. Co mam zrobić? Mój poprzedni dysk miałem sformatowany pod xbox`em i wtedy miałem dwa foldery : USB0: i UsbMu0: a teraz jest tylko ten pierwszy : ( Help

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Ustawienia Systemu -> Pamięć Masowa
    Z tego poziomu dostosuj dysk, określ pojemność partycji

1 osoba to lubi.