1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk USB pod Xbox a wiele partycji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kernel, Maj 5, 2010.

1. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może już było takie pytanie ale nie udało mi sie znaleźć.... mam dysk usb 2,5 320gb podzielony na 3 partycje jedną ntfs drugą fat 32 i trzecią fat 16.. i tu moje pytanie czy po podłączeniu do xboxa sformatuje mi cały dysk pod siebie tworząc jedną partycję czy też wybierze którąś w systemie fat reszte zostawiając w spokoju? i jeśli tak to którą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    bardzo ciekawe pytanie tez czekam na odpowiedz

4. lewapkon

lewapkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nie jestem pewien, ale chyba dysk USB działa tylko jeżeli masz JTAG. A tak normalnie działa tylko pendrive.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Wykryje ci tylko partycje FAT, a dlatego ze taki system plikow maja pendrive'y - w FAT nie mozna zapisywac plikow wiekszych niz 4GB, Xbox formatuje na system xFAT i wtedy mozna miec pliki wieksze niz 4GB.

6. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Był na forum już taki temat. Jak chcesz utworzyć dysk tak żeby działał w Xboxie i PC to tworzysz jedną partycję o mniej więcej 18GB w systemie FAT i konfigurujesz go w Xboxie a później resztę miejsca konfigurujesz pod PC w systemie NTFS

7. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jeśli mam teraz już utworzone partycję z danymi to muszę sformatować go od początku bo w takim razie usunie mi wszystko i konsolka zrobi swój porządek na dysku?

8. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jesli masz cos na dysku "komputerowego" i chcesz go podlaczyc do konsoli ale chcesz miec dane z PC to sciagasz program Partition Manager 10.0 download - Programy & Spolszczenia i odczepiasz z duzej partycji 18GB, forumatujesz ja na FAT i podlaczajac dysk pod Xbox'a masz dostepne urzadzenie przenosne ktore tam mozesz sformatowac i uzywac do Xbox'a.

9. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a więc jako że mam inny dysk trochę potestowałem z tymi partycjami miałem jedną partycję ntfs 37gb z danymi wyodrębniłem z niej 18 gb tworząc partycję fat32...i wszystko było cacy dane pozostały na partycji ntfs a fat była czysta i przygotowana pod xboxa...zatem podłączyłem dysk wybrałem dostosuj wybrałem max 16 gb...wszystko ladnie sformatowane działa pod konsolką jednak podłączam dysk do pc a tu niespodzianka jedna czysta partycja z 37 gb w fat32.....zatem niestety wychodzi na to że dysk trzeba najpierw przyszykować pod xboxa a potem cos do niego można dograć ew z pc

10. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A da się sformatować np. 3 partycje i na 3 korzystać z gier??

11. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Szczerze mowiac to nie wiem, ale watpie - mozesz sprobowac.

12. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej sie nie da bo jak mówie xbox robi swoją partycję która ma max 16gb( widoczne dla konsoli) a reszta pozostaje pusta i widać to jako zwykłą partycję fat32..a przynajmniej tak wyglądało to u mnie..a trzech partycji nie zrobisz bo konsolka i tak będzie widziała tylko jedną i będzie widzieć tylko te maksymalne 16gb no chyba żę podłączysz pod usb drugi dysk to masz 2x16gb czyli 32gb.....a tak ogólnie to widać że ta aktualizacja to byle co bo sprawę można by było rozwiązać wygodniej ot jakieś menu w którym można by było wybrać partycję do sformatowania i nie było by takiego bajzlu

13. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I nie da się ogłupić jakoś konsoli?? Żeby widziała to jako 3 dyski??

14. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej wątpię żeby w ogóle kiedyś była taka możliwość bo w końcu dyski 120gb i konsolki elite muszą się sprzedawać;)

15. marcino1100101

marcino1100101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dysk twardy zewnętrzny podłączony pod X360

Podzieliłem dysk na partycje ze względu na to,że miałem tam sporo danych,które chciałem zachować.Niestety xbox sobie zrobił swój porządek i sformatował cały dysk usuwając wszystko mimo tego,że miałem zrobione dwie partycje jedna FAT a drugą z danymi NTFS.:grumpy:

16. lejtek

lejtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy autor mówi o RGH czy chcesz podłączyć dysk do nieprzerobionej konsoli czy może z LT. Miałem podobną zagwostkę przy formatowaniu dysku pod RGH. Jeśli chodzi o tę przeróbkę to można dzielić dyski na FAT32 i NTFS. Komp widzi oba dyski a xbox tylko FAT32.

Wczytywanie...

Poleć forum