1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk usb zewnetrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zajac888, Sierpień 13, 2012.

1. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam dysk zewnetrzny usb 500GB, pytanie czy mozna ten dysk przerobić aby xbox go widzial jako pamiec masowa,tak jak przerabialem z pozooimu xboxa pendrive na poczatku. Widzałem na internecie zdjecie na ktorym ktos posiadal dysk zewnetrzny widoczny jako xboxowy ale widzal normalnie 4xx GB a nie 16GB jak to bylo zawsze( tak abym mogl wrzucac dlc i inne rzeczy z pc na niego). Znalazlem program fat xplorer ktory ma opcje formatowania usb pod xbox. Prosze o odpowiedz moze ktos mial z nim styczność.Narazie na dysku mam 250 gb zajętego miesjca i nie mam jak wyprobować ;-p a nie chce niepotrzebnie zrzucac wszystko na pc. Moze zna ktos ewentualnie inny program ktory konfiguruje dysk tak jak z poziomu xbx.

dash 14699,RGH

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dysk musi mieć format FAT32.

4. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    ale w tym momencie odpadają DLC oraz TU.

5. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz jak sobie trzymam gry to mam format fat i odpalam...ale pozostaje pytanie czy mozna go zrobić aby xbox go widzial jako pamiec masową czyli normalnie profil na nim,wgyrwac dlc itd....

6. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Jeżeli sformatujesz dysk z poziomu konsoli to bedzie można lecz twoje 500GB zamieni sie w 16GB i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum