1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk usb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mlkgmk, Maj 5, 2010.

1. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ponownie!

Wpisałem w szukajce 'dysk usb' ale niestety nie było odpowiedzi na moje pytanie. nawet tematu ktory by nawiązywal.

Do rzeczy. Czy jest możliwość podłączenia dysku usb do xboxa 360 tak żeby mogł korzystać z jego całych zasobów? Chodzi mi o dysk na USB. Z góry dziekuje za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    to pod złym hasłem szukałeś :) możesz z takiego dysku przeznaczyć maksymalnie 16GB na save, dodatki, gry itp.

4. griszamen

griszamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Jeżeli podłączysz zwykły dysk USB (formatowany na FAT32), to X360 będzie widział na nim pliki video, muzyczne i grafikę. Ja z dysku w ten sposób divxy odtwarzam.

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jeżeli by się utworzyło kilka partycji 16gb na fat?

6. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podlacze sie do tematu
    mam dysk ktory dostalem jak kupowalem kompa...tez na usb
    jak bym go podlaczyl do konsoli to dalo by rade przesylac np motywy? chodzi o motywy nie nxwallpers:)

Wczytywanie...

Poleć forum