1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk w nowej konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez memeczyslaw, Luty 2, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam starszy model xboxa z dyskiem mam na nim zainstalowane gry i save, kiedy kupie nową konsole podłącze go do nowej konsoli czy zachowam wszystkie rzeczy na dysku czy po podlaczeniu do nowej konsoli bede musial go sformatowac??? mam model falcon czy oplaca sie wymienic na jaspera czy oba modele nie roznia sie zbytnio? glownie chodzi o problemy z przegrzewaniem i czerwonym pierscieniem. Dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Nie będziesz musiał nic formatować, jedynie jak się nie myle to będziesz musiał przeinstalować gry bo one aktualnie są przypisane do innej konsoli.
    Czy warto kupować Jaspera? Według mnie jak najbardziej tak bo od ponad roku nie spotkałem się z rrodem na jasperze (tzn jednego widziałem, ale miał on wadę fabryczną). Jak wiadomo Falocny po jakimś czasie prawie każdy pada.

Wczytywanie...

Poleć forum