1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk WD 7200 rpm czy 5400 rpm?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez curirin, Marzec 27, 2012.

1. curirin

curirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

chcę kupić dysk do Xboxa 360 slim. Ma to być WD którego przerobie.

Czy lepiej jest kupić dysk z prędkością 7200rpm czy 5400rpm? 7200 jest szybszy ale będzie bardziej się grzał. Czy jest ryzyko przegrzewania się takiego dysku?

Mam jeszcze jedno pytanko. Czy trzeba koniecznie dokupować kieszeń do dysku (slim)?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Bierz 7200rpm czego ma się grzać ? Poza tym kupisz " chyba " na gwarancji. No ale nie ma możliwości żeby ze zwykłego użytkowania się przegrzał. Widziałem kiedyś na filmiku ze koleś wsadził bez kieszeni ale wtedy dysk będzie w powietrzu i można go uszkodzić albo wtyki te co dysk wchodzi. Obudowa 20-30 zł kosztuje. Albo wsadź w stara obudowę.

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    da się podkładasz kawałek kartonu chodzby nawet ,wkłada się bardzo latwo do konsoli ,ale z wyjęciem jest wielki problem póżniej przy braku wyobrażni przy wyjmowaniu można dysk uszkodzić. bierz 7200 ,różnice w temperaturze są nie wielkie i kupuje się z gwarancja dysk a mają 1-2lat

5. michal9125

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    I oczywiście jeżeli kupisz nowy model dysku to też będzie miał mniejsza temperaturę. Ja mam mniejszą prędkość dysku i ma 2 TB a kolega ma większą prędkość a pojemność 1,5 TB i ma o 10-15 stopni mniejsza temperaturę. Dyski mają gwarancje spokojnie od 24 miesięcy w górę. Ja swój mam chyba 3-4 lata.

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    takie pojemności jak ty masz to do rgh ale nie do lt.przy dyskach do 320gb to nie ma różnicy

7. michal9125

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Chodziło mi ogólnie o dyski nie pod samą konsole. Napisałem o tym " grzaniu " się dysków wszystkich nie tylko pod samą konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum