1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk wd scorpio 1600 BEVS a xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez abcdmariusz, Czerwiec 21, 2012.

1. abcdmariusz

abcdmariusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, jestem nowy na forum i mam pytanie.
    Mam dysk 20GB oryginalny do Xbox 360 FAT. Mam też dysk 160GB wd scorpio 1600 BEVS ( jak w temacie).
    Pytanie jest jak prawidłowo przygotować dysk ?? czy mój WD nadaje się na taka podmiankę, na youtube znalazłem jakieś Tutoriale, ale wszystko jest nie po polsku. Angielski u mnie nie jest na tyle dobrym poziomie żeby wszystko dokładnie zrozumieć. Zrozumiałem że trzeba zdobyć plik hddss.bin do odpowiedniej wielkości dysku. Na toturialu z YT była pokazana strona z plikami, ale tylko do 20 60 120 250 320. Mozna coś zrobić z dyskiem 160 ?? ewentualnie czy mozna wrzucić hddss 120 na dysk 160 ? i w tedy xbox mogl by go widzieć jako 120 ??

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    sprzęt, artykuły.

1 osoba to lubi.