1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk wewnętrzny podpięty pod USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anonimwr, Lipiec 10, 2015.

1. anonimwr

anonimwr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem podpiąłem dysk który miałem wewnątrz konsoli pod kieszeń USB a następnie pod inną konsolę rezultat jest taki że pod USB nie śmiga i widzi do sformatowania kilka GB, a wkładając go z powrotem do środka konsola nie widzi dysku... da się coś jeszcze z tym zrobić cofnąć to wszystko tak żebym normalnie mógł korzystać z niego jako dysk wewnętrzny i najlepiej nie tracić przy tym danych?

konsola nie przerabina dysk tez nie

Wczytywanie...

Poleć forum