1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk x boxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kamisanlublin, Kwiecień 2, 2013.

1. kamisanlublin

kamisanlublin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,tak mi po głowie to chodzi,otóż, jak każdy właściciel pc wie te dyski starego typu psują się jeżeli wyłączamy kompa bez uprzedniego zamknięcia systemu. I ciekawi mnie jak jest z iksem? Przecież dysk tejże konsolki ma że tak to ujmę fundowany niezły hardcore dzięki takiemu jak to zaprojektowano wyłączaniu. Czy może dysk dostaje od biosu jakieś polecenia typu zwolnienia obrotów przed wyłączeniem? Chociaż w to wątpię z tego względu że klik i konsola wyłączona... Dziwne,czyżby spisek Gatesa i firm hdd? :p co o tym myślicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Nie wiem czy to ma związek z tematem ale przynajmniej moja slimka nie wyłącza sie od strzała. Wentylatory po wyłączeniu konsoli jeszcze chwile działają wiec mysle ze i dysk tez jest bezpieczny. To ze po wyłączeniu konsola nie daje obrazu na tv nie znaczy ze nie ma procedury shut down.. Wydaje mi sie ze ktos kto projektował x pomyślał o wszystkim;-)

Wytapane z XPERII;-)

4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsola po wyłączeniu nie ma odciętego napięcia odrazu i po drogie to dyski sata także je można natychmiastowo odłączyć przy włączonym nawet sprzecie

5. kamisanlublin

kamisanlublin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hm,nadal mnie to ciekawi,najlepiej było by Gatesa zapytać,już się kasy nachapał to i prawdę by pewnie powiedział:p

Wczytywanie...

Poleć forum