1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qatroo, Styczeń 13, 2010.

1. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam ! Mam pytanie odnośnie dysku. Mam dysk 120 GB HDD i konsola po zakończeniu gry pokazuje konsole i takie zielone kółeczka które do niej lecą. Nigdy mi się tak nie zdarzało i chce się dowiedzieć dlaczego ? Z dysku wykorzystałem 40GB ale wujek który posiada również konsolę zapewniał mnie że to nie ma znaczenia na spowolnioną pracę. Zainstalowałem też nowego dashboarda. I teraz nie wiem czy to od tego Dashboarrda czy od tego że wykorzystałem te 40 GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Zwykła animacja, po prostu czymś Cię zajmują jak wczytuje się głowne menu, czy tam dashboard, avatary i inne ssaki

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nic sie nie przejmuj tak ma być ,jak konsola sobie coś odczytuje lub zapisuje
    to tak jak klepsydra w PC na kursorze myszki :) gdy komputer coś tam sobie "myśli" :D

5. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki za informacje pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum