1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk XBOX 360 SLIM 250 GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeZoo, Sierpień 30, 2012.

1. DeZoo

DeZoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

Mam zamiar kupić dysk twardy do XBOX'a SLIM o pojemności 250GB. Kupuję go ze względu na gry, bo juŻ miałem parę wypadków z nimi :/ Chcę go kupić po jak najmniejszej cenie, co chyba jest zrozumiałe :> Tutaj pojawia się moje pytanie: Czy dysk na tej aukcji jest oryginalny?
    NOWY!! DYSK 250GB DO XBOX360 SLIM W OBUDOWIE/ GWAR (2585370990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Zaniepokoiło mnie pudełko, mianowicie jest na nim napisane XB360 :lol: . Na tych dyskach za 300zł<
    Napisane jest XBOX360 Hard Drive i znaczek Xboxa. Dość zależy mi na tym, żeby był on oryginalny, bo nie chcę kupić podróbki, która po roku mi się rozwali.
    Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam,
    DeZoo

2. Lotnik421 Xbox One

3. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wg. mnie ten dysk nie leżał nawet obok oryginału, ale też sprzedawca nie pisze, że jest to oryginał, tylko "oryginalnie zapakowane w pudełko"
    Ponadto, Microsoft z tego co pamiętam daje 12 m-cy gwarancji na HDD a nie 6 m-cy jak to ujął sprzedający.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wiem czy wiesz, ale te twoje podrobki to lepszej klasy dyski niz te twoje oryginaly. Microaoft nie produkuje hdd heh...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. DeZoo

DeZoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli lepiej kupić ten dysk, niż oryginalny? Czym się różnią dysk oryginalny od np. tego.

6. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Różni się oryginalnością. Sam mam podróbę ponad rok i śmiga, aż miło.

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie widzę sensu kupować drogi oryginał jak można tańszy mieć a pozatym działa on bez zarzutu

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum