1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk XBOX 360 Slim 4GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Squashik, Listopad 18, 2010.

1. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Witam

Mam pytanko : Wiem , wiem było takich dużo na forum ale nigdzie nie było jednoznacznych odpowiedzi.
    A więc chodzi mi o to czy w Xboxie 360 slim 4GB można zamontować nowy dysk bez rozkręcania go ? :)

Na przykład taki :

DYSK TWARDY 250GB 36 miesiecy gwarancji sklepowej (1315422769) - Aukcje internetowe Allegro

NOWY DYSK TWARDY 250GB DO XBOXA 360 XBOX 360 SLIM (1321141649) - Aukcje internetowe Allegro

Albo taki :

DYSK TWARDY 250GB DO XBOXA 360 XBOX 250 GB SLIM (1321654295) - Aukcje internetowe Allegro

Dzięki za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście, że się da. Te dwa pierwsze po prostu wpinasz w takie złączki, które znajdziesz po zdjęciu klapy(tylko ostrożnie). Ten trzeci to też przerabiany bevt, ale z obudową, która jest w slim niepotrzebna , a powoduje dodatkowe koszta. Mam nadzieję, że jasno wytłumaczone. Ale uważaj na sprzedawców, bo sam zostałem oszukany i dostałem bubla 120gb niesprawnego.

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Do Slim moze byc kazdy dysk 2.5". Na gorze konsoli jest zaslepka pod ktora znajduje sie dysk.

5. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Dzięki :) Już na 100% kupuję tego Xboxa :)

Wczytywanie...

Poleć forum