1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wojtek230492, Lipiec 30, 2011.

1. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    witam ma taki maly problem z dyskiem 250gb tzn chodzi on normalnie wszystko sie nagrywa gry itp.itd. tylko czasem jest taki dziwny dzwiek niewiem jak go opisac ale napewno jest dziwny przynajmniej jak mialem dysk 60gb to czegos takiego nie slyszalem. "i niech jakis cwaniak nie pisze ze to praca dysku bo wiem jak pracuje dysk".

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli ten dźwięk jest naprawdę tak dziwny jak piszesz to może daje on znać,że w niedługim czasie zaliczy padaczkę.

4. Dono Hebi

Dono Hebi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    sproboj go odlaczyc i rozbierz konsole moze cos mu zakloca prace? jak mialem takie problemy w starej konsoli to zazwyczaj okazywalo sie ze jest za maly dostep powietrza albo bardzo zakurzony wiatraczek, czyszcze zwykle pomagalo, moze w twoim przypadku tez pomoze

5. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    co ma rozebranie konsoli do tego ty mialej starego xboxa ja mam 360 i dysk jest na zewnatrz.. Dysk jest nowy. Czyli co bd musial kupic nowy ****.

Wczytywanie...

Poleć forum