1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Xbox Classic (1)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chlopczyk90, Wrzesień 23, 2014.

1. chlopczyk90

chlopczyk90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam takie pytanie, posiadam Xboxa pierwszej generacji, przeróbka softmod znaleziona na tym forum http://xboxforum.pl/artykuly-162/poradnik-przerobka-softwareowa-softmod-by-gangst3r-81860/ . Konsola posiada dysk 80gb (zdjąłem obudowę i sprawdziłem), aczkolwiek partycja E na którą można wrzucać gry ma tylko bodajże przeszło 4gb. Da się wykorzystać jakoś resztę dysku? Szukałem chwilę, ale nie znalazłem nigdzie podobnego tematu, a posiadanie jednej gry na raz jest dosyć uciążliwe. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum