1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DYSK XBOX Problem z niepasującą obudową slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez incoming, Kwiecień 5, 2012.

1. incoming

incoming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

mam problem dokupiłem do swojego dysku obudowę dedykowaną do konsoli slim z allegro jakość obudowy jest bardzo dobra praktycznie niczym nie rozni sie od orginalnej a taki też dysk miałem wczesniej ale 250 teraz zmienilem na 320, problem polega na tym ze normalnie sobie wkładam dysk do obudowy zamykam ja i ok wkładam do konsoli słychać pstryk tego dolengo zatrzasku ale sam dysk nie wskakuje w złącze sata, czy ktoś juz miał taki problem z tymi zamiennikami moze trzeba coś przypasować przypiłować hmm nie wiem dysk siedzi ok w tych od spodu dysku otwarach, sprawdzalem kilka sztuk i kazdy tak samo siedzi. ma ktoś jakis patent.?? nie chce rozbierac konsoli by zobaczyć jak to wygląda od srodka. oryginalny dysk pasował ok.

załanczam foto

EDIT:
    dobra nie wytrzymalem i otwarlem x'a i dysk przy wkładaniu idzie lekko do góry i rozmija sie z wtyczką konsoli, podłożyłem podkładkę i działa. to prostrze rozwiazanie niz przyszlifowanie w obudowie 4 podpórek pod dysk. zobacze jeszcze na innej konsoli czy to faktycznie obudowa jest zle wykonana czy moze moj xbox mial wtyczke sata za nisko lekko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kboro

kboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    prędzej obudowa, tylko oryginały pasują idealnie

Wczytywanie...

Poleć forum