1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fostex, Grudzień 11, 2013.

1. fostex

fostex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Planuje zakup dysku do xboxa, cena oryginalnego jednak mnie przerasta. Znalazłem opcje kupna obudowy i dysku osobno. Konkretnie mówię o takiej obudowie:
    http://allegro.pl/obudowa-dysku-xbox-360-slim-hdd-case-dysk-x360-fv-i3767147492.hml
    Mógłby mi ktoś pomóc jaki dysk mam do tego dokupić? Ata czy Sata?
    Któryś z tych się nada?
    DYSK 3,5 SEAGATE WD MAXTOR 80GB ATA IDE + KABEL (3732233227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    DYSK TWARDY 80GB WD800 CAVIAR 7200 VAT SATA GW6M (3755075090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    do xboxa dysk to na złączu SATA revision 1.0 - 1.5 Gbit/s - 150 MB/s taką prędkość mają orginalne od microsoftu w obudowach lub SATA revision 2.0 - 3 Gbit/s - 300 MB/s np kupiony WD 320 gb (ok 294gb faktycznie do dyspozycji użytkownika ) z serii zgodnej do wgrania innego biosu za pomocą np hhdhackr , osobiście wybrałbym dysk zamiennik WD szybsze kopiowanie plików przy np konsoli z RGH gdy z pc na dysk przerzuca się pliki w formacie GOD i odwrotnie za pomocą kabla przejściówki sata-usb 3.0
    poza tym dysk w obudowie do konsoli ma rozmiar 2,5 cala jak w laptopach nie 3.5 cala jak w dużych stacjonarnych komputerach bądź osobno w dużych obudowach z osobnym zasilaniem , konsola zaś odczytuje dane na poziomie sata 1.0

Wczytywanie...

Poleć forum