1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk xbox360 slim 250GB,format na PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacus1555, Czerwiec 27, 2013.

1. jacus1555

jacus1555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Posiadam dysk Hitachi HTS5450B9SA00 250GB oryginalny, podłączyłem go do pc w celu zgrania save do gry ale został sformatowany nie pamiętam jaki to był program ale po wsadzeniu go do Xbox-a nie wykrywa go.
    Korzystałem z poradnika :
    [T] Naprawa / Przywrócenie oryginalnego dysku 20GB do używalności w X360 - Software - XboxOnline - najstarsze i najlepsze forum
    pierwsze 9 punktów jest ok. ale po podłączeniu nic a jak robiłem drugi problem to nie wyświetliło mi sie ,,Fail. Try to re-power HDD" tylko od razu ,,Working ... Done".
    Osobie której uda mi się pomóc uratować dysk jestem wstanie zapłacić za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum