1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DYSK Z 20gb na 250gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Riiko, Lipiec 12, 2010.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, potrzebna szybka krotka odpowiedz, czy da sie przerzucic bez uszkodzenia itp, caly profil z dysku np. 20gb na inny np. 120gb / 250gb? Xboxlive offline, a wiec profil offline, i nie mam mozliwosci odzyskiwania tagu czy jakos tak, bede chcial zmienic dysk na wiekszy ale nie wiem czy sie da, czy nie bedzie zadnych corupted data [chyba tak sie pisze nie wiem], i czym to zrobic, pendrive wystarczy? mam ten nowszy dash z obsluga pd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    tak wystarczy najnowszy dash i pendrive lub starszy dash i kabelek do podłączania dysku do kompa.

Wczytywanie...

Poleć forum