1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk z arcade do slim-a 4GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 5awyeR, Listopad 21, 2010.

1. 5awyeR

5awyeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam taki problem. Kupiłem dysk z 20GB z xbox 360 arcade i po wyjęciu z obudowy i włożeniu do slotu na dysk w slim-e nie czyta go. W menu pamięci widnieje jedynie pamięć wbudowana 4GB. Dysk jest sprawny sprawdzałem podłączając do laptopa ale czysty żadnych plików i tu moje pytanie czy muszę coś na niego wpakować żeby móc korzystać z niego w xbox-e. dzięki pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Bo xbox slim nie wczyta ci dysku z xboxa starszej wersji

4. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    źle włożyłeś dysk. u mnie dysk 60gb bez obudowy bez problemu działa ze slim arcade 4gb ;) otwórz klapkę na dysk odepnij wszystkie przewody od konsoli i ustaw ją do góry "nogami" (w pozycji pionowej). celuj celuj aż trafisz nie jest łatwo i lepiej nie wpychać na siłe. poświeć sobie latarką (lub telefonem jak ja) i jak trafisz dociśnij i powinno kliknąć. dysk jest dość cieżko wyciągnąć po tej operacji - ja przykleiłem tasiemkę klejącą o szerokości dysku (na dysk) i na końcu zagiąłem do środka i za to mozna spokojnie wyciągnąć już dysk

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A warna za błędne dane chcesz?

Slim jak najbardziej czyta starsze dyski. Sam mam włożone 120gb z Elitki i wszystko ładnie śmiga

6. 5awyeR

5awyeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdzałem na jutubie jak to zrobić i jestem pewien że dobrze go włożyłem do slotu, czy jest możliwy jeszcze jakiś powód dla którego x nie czyta mi tego dysku??

7. Kewino11

Kewino11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    a może sam dysk jest uszkodzony?

8. 5awyeR

5awyeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdziłem go Hiren's Boot i jeszcze jakimś programem i niby żadnych błędów nie miał ale z poziomu windowsa nie widzi go jako zewnętrznego dysku no i nie ma żadnych plików na nim.

9. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    niepotrzebnie podłaczałes dysk do PC
    bo windows poprawia sektor startowy dysku jeżeli sie go testuje lub wchodzi we własciwości dysku
    kasując w nim informacje że ma współpracować z xboxem ,jeżeli byłby to dysk serii WD to trzeba
    odpalić hddhackera i porawić sektor startowy ,ale w innym przypadku to nie wiem jak to przywrócić ?
    musiałbyś wcześniej mieć zgrany ten sektor i go skopiować...

Wczytywanie...

Poleć forum