1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk z bad sectorami do XBOXA 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez se7ener, Marzec 9, 2014.

1. se7ener

se7ener Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam. Mam takie pytanie czystko hipotetyczne- jeśli ktokolwiek miał w tym doświadczenie to proszę o swoje zdanie.
    Chodzi mi o to, że na allegro jest dużo dysków WD z serii podchodzących do XBOXA za praktycznie grosze jednakże z kilkoma (nie 3/4) bad sectorami.
    I jakbym tak kupił taki dysk 500GB i zrobił go tak żeby XBOX widział go na 320GB ewentualnie te 250GB (nie RGH), to czy nie wszystko byłoby w porządku i jak takie coś sprawdziłoby się na dłuższą metę? Jestem bardzo ciekawy, jednakże znając życie będę musiał to sprawdzić na własnej skórze ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Taki dysk będzie się zachowywał tak samo jak pod PC - nie warto.

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    jeżeli wrzucisz dysk z bad-sectorami do xbox-a to po zainstalowaniu gry po chwili bedziesz miał info nie można odczytać dysku bądź jest zabrudzony itd testowałem osobiście jak kolega wyżej nie polecam

5. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Loteria i tyle. Jak dla mnie gra nie warta świeczki. Jeśli kiedyś coś większego "trafiłeś" w totka[\b], to możesz zaryzykować. Jeśli masz (duże) szczęście, to po HPA będziesz miał z takiej 500, powiedzmy z 150-200 GB (przy DOBRYCH wiatrach).
    Druga sprawa, to czy te bady nie są "zaraźliwe", tj. czy się dalej nie będą rozprzestrzeniać?. Pojawia się jeszcze pytanie o to jak wygląda sprawa HPA w Xbox 360 i SS (on czasem nie musi być na w jakimś konkretnym miejscu na dysku)?
    Tak jak napisałem na wstępie - gra nie warta świeczki...

Wczytywanie...

Poleć forum