1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk z fata do obudowy slima?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez invisible, Marzec 1, 2012.

1. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam
    Mam pytanie, czy orientuje sie ktos, czy mozna przelozyc dysk 20GB z obudowy fat, do obudowy slim? Pod wzgledem wielkosci i rodzaju zlacz jest wszystko ok?
    -=SETH=- //Nie pisz w dziale dla świeżaków jesteś użytkownikiem, załóż temat w odpowiednim dziale na forum. Warn.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pewnie, ze mozna. Dodatkowo w slm nie trzeba zadnych kieszeni tam sa standardowe zlaxza sata

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    To i to jest dysk 2.5 cala na złączu sata. Dzisiaj właśnie przerzucałem taki dysk tyle że ze slima do fata.
    Obudowa do slima kosztuje około 40 zł.

5. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wielkie dzieki za odpowiedzi Panowie.

Wczytywanie...

Poleć forum