1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk z PC do Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Papluch, Listopad 26, 2012.

1. Papluch

Papluch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    chełmno
    Miałem dysk sata 80gb dlatego poco kupować kolejny to kupiłem kieszeń i kabel MS udało sie za dobrą kasę :) ale PC widzi dysk dobrze ale konsola nie widzi go wcale dysk sformatowałem do fat32 i także bez zmian. czy da się to zrobić żeby konsola widziała dysk czy lipa?

z góry dzięki za pomoc!
    Pozdrawiam Rafa

2. Lotnik421 Xbox One

3. gaikos

gaikos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mediolan
    z tego co pamiętam, to xbox widzi max 16GB czy tam 32 GB - nie wiem czy coś się zmieniło, żeby czytało Ci dysk musisz go podzielić na 5 partycji 5x15GB - mowa o nie przerobionej konsoli :)

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Użytkownik napisał że konsola nie widzi go wcale, więc nie chodziło mu o to , że widzi tylko 16 GB. A co do problemu, spróbuj na każdym wejściu w konsoli, a jeśli dalej nie zadziała, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną.

5. Papluch

Papluch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    chełmno
    ale nie chodzi mi o podłączenie dysku nie przez usb tylko w ori miejscu na dysk
    z tego co doczytałem to problem może tkwić w tym że dysk nie jest WD
    i teraz jakie dyski WD (i czy to jest prawda) obsługuje konsola bo doczytałem ze jest jakas lista ale wszystkie linki z ta lista co znalazłem były nie aktywne

6. sqadi

sqadi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oslo
    Witam,
    Ja rowniez mam taki sam problem i prosilbym innych uzytkownikow ktorzy znaja sie na tym dobrze o pomoc w tej sprawie ;)

7. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
  8. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: dysk z PC do Xbox

Dołączę się. Jeśli podłączę dysk 200GB przez adapter USB, ale wcześniej podzielę go na X partycji po 32GB, to konsola wykryje je jako X pendrive'ów, na które będę mógł instalować gry?
    Nie mam na razie jak tego sprawdzić, bo dysk jeszcze jest zajęty w kompie, a i przejściówki nie mam :)

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...

Wczytywanie...

Poleć forum