1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk z Xboxa do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tivers, Marzec 25, 2013.

1. tivers

tivers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wcześniej miałem oryginalny dysk MS 120gb i tam mam wszystkie dane. Teraz mam dysk 320 gb zformatowałem go do exFAT czyli to samo praktycznie co FAT32 włożyłem do xboxa wykrył go ale trzeba było go tam zformatować więc to zrobiłem i wykrywa mi teraz jako 293 gb (chyba tyle powinno być) i teraz chciał bym podłączyć ten zformatowany pod xboxa dysk do pc. Wiec podłączyłem go przez sate i PC go nie widzi tzn niby widzi ale nie da się na niego wejsć a tym bardziej coś przesłać , bo chce ze starego dysku wszystkie dane przez ftp przesłać na nowy dysk ten o pojemnosci 320gb i za cholere nie wiem jak to zrobic, pomoze ktos ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    programem USBXTAFGUI_v44

4. tivers

tivers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    programem USBXTAFGUI_v44 przy probie otwarcia tego wiekszego dysku o pojemnosci 320gb zacina sie caly program, czekalem nawet z 15 min i zero reakcji natomiast dysk 120gb otwiera sie po kilku sekundach czego to moze byc wina ?

Wczytywanie...

Poleć forum