1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk z zawartością

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Skolud, Kwiecień 28, 2013.

1. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam,

mam na swoim dysku dość sporo gier/DLC/Online Passów/etc. i chciałbym sprzedać go. Czy te wszystkie rzeczy będą działały na innej konsoli czy są przypisane jakby do mojej? (oczywiście bez mojego profilu ma to działać)
    Całej konsoli szkoda mi sprzedawać, a szkoda żeby to wszystko na dysku po prostu leżało jeśli mogę chociaż w jakimś stopniu odzyskać wydane przez lata pieniądze ;)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tzn działać na innym profilu będzie ale takich rzeczy się nie sprzedaje z tego co wiem to nikt takich dysków nie kupuje chyba że oryginał w foli i pudełku wtedy tak ...

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Na innym profilu to wiem, że działa ale czy na innej konsoli też.
    I dlaczego niby się nie sprzedaje takich dysków?

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    przekazanie licencji. Dysk formata możesz. I tak nawet jak go sprzedaż to nikt z dcl pasów użytku nie zrobi bo są na twoja konsole. Ale się nie opłaca sprzedawać grosze za to dostaniesz .

6. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    właśnie grosze a teraz za grosze też kupisz duży dysk do tego ściągasz z neta DLC i save all i masz gre jak tra la la

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    nie rób oftopic lub poczytaj. Jemu nie chodzi o dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum