1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk ze slima do fata

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Baca, Październik 12, 2012.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam Panowie, nabyłem ostatnio drugą konsolę w której jednym słowem bardziej przyda mi się większy dysk ponieważ dysk 250 GB mam w nie przerobionym slimie a pendrive 16 gb w przerobionym facie i chciałem się dowiedzieć jakiego kabla(przejściówki) potrzebuję żeby przepiąć dysk ze slima do fata? Chodzi mi o sam kabel, nie obudowę do dysku od fata bo tyle też wiem. I jeszcze jedno, jak rozbiorę obudowę od dysku ze slima, ona będzie już do wyrzucenia?

Wczytywanie...

Poleć forum