1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk ze zbanowanego xboxa do slima

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bartekks, Luty 26, 2012.

1. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Witam. Mam zbanowanego xboxa z dyskiem 60gb, zbanowali mnie z powodu kupna konta z punktami msp na allegro, wcześniej nie wiedziałem że to nielegalne no i stało się. Na dysk mogę normalnie nagrywać gry i inne, ale z żadnego konta nie mogę połączyć z netem.
    Teraz niedawno kupiłem slima 4gb i chciałbym przełożyć dysk ze starego x-a i mam odnośnie tgo 2 pytania:
    1) Czy mogę dostać bana na slimkę za przełożenie dysku? (Wcześniej bym go sformatował)
    2) Czy mogę przez pendraiva przenieść profil (bez savów) bez żadnego ryzyka. Poprostu mam tam 15k osiągnięć i miło by było to przerzucić, ale nie kosztem bana
    Za pomocne odpowiedzi napewno podziękuje, pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Nie dostaniesz, dysk możesz normalnie używać (ban jest na konsole).
    2. Możesz, o ile ban faktycznie jest na konsole, a nie na konto. Wydaje mi się, ze za konta z punktami banowali właśnie profile, nie xboxy.

4. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    No to może ja dostałem za coś innego bo gdy próbuje połączyć z każdego konta to pokazuje że konsola zablokowana za naruszenie zasad xbox live.... coś tam coś tam. Więc podłączać? Nie chcę ryzykować, bo chyba się powieszę jak na drugą konsole dostane bana za jakieś głupie konto czy coś. :crushed: A pozatym nim dostałem bana to już usunąłem konto na którym były te cholerne punkty

5. grabber

grabber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem dołączyć się do tematu i spytać co mogę zrobić :

- Od miesiąca mam xBOXa 360, bez żadnych przeróbek, flashy, jtagów itp ... (nowiutko wyjęty z pudełka i nic w nim nie ruszane i nic nie próbowane)
    Kupiłem kilka kont na allegro ze starszymi grami i jedno konto 6000 msp...

Wczoraj otrzymałem maila:
    Powiadomienie o trwałym zawieszeniu: Kradzież konta, wyłudzanie informacji i/lub nagabywanie
    --------------------------------------------------------------------------------
    Niniejszym zawiadamiamy, że Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE zostały trwale zawieszone ze względu na próby uzyskania od innych graczy informacji i/lub próby wykorzystania usług Xbox LIVE w celach komercyjnych. Takie postępowanie odkryto w Twoim profilu, czynnościach i/lub komunikacji.
    Postępowanie, które doprowadziło do zawieszenia może zawierać, ale nie jest ograniczone do:
    Pytanie innych graczy o ich nazwę użytkownika, hasło i informacje umożliwiające identyfikację osób
    Nieautoryzowane odzyskiwanie pseudonimów
    Proponowanie usług Xbox LIVE lub gier w zamian za pieniądze lub punkty Microsoft Points
    ...

Uruchamiam konsole, loguje i komunikat że konsola została zablokowana.
    Z nikim nie grałem online, nie komunikowałem się, nie pisałem nic w opisach itp, nie używałem punktów komercyjnie...

Czy mogę coś zrobić ?? Zgodnie z >> CZY MNIE ZBANUJĄ?! Tu znajdziesz odpowiedz! Ban faq nie było powodu do zbanowania konsoli...

PROSZĘ O POMOC

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Za te lewe konta z allegro dostaliście bany. To działa tylko w jedną stronę, jak już was zbanowali, nic z tym nie zrobicie. Spróbujcie założyć nowe konta na xbox live. Jak przejdzie, to znaczy, że tylko profile zablokowali.

7. mixerowns8

mixerowns8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sorka za offtop ale mogę wiedzieć od jakiego użytkownika kupowaliście punkty?

8. Yamakasi

Yamakasi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja tez kupywalem konta zpunktami i bana nie mam

9. mixerowns8

mixerowns8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiesz niektórzy sprzedają "żywe" konta z nabitym GS itd.

10. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Mądre to to nie jest nowa konsola i ban za głupotę lol. siedzicie na forum to moglibyście się kogoś zapytać czy warto kupować czy coś albo uzyc wyszukiwarki. Podajcie od kogo kupiliście i oczywiście bym dał im negatywa

11. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Ja chyba dostałem za coś innego. Dlatego nie będę podawał żadnych ników z allegro, by nikogo nie oczerniać. Mam zbanowaną konsolę, a nie konto, więc coś innego. Wracając do tematu, to czy w tej sytuacji przerzucać ten dysk? Czy przerzucać profil? (on nie jest zablokowany) I czy przerzucać savy z zbanowanej, przerobionej konsoli? I czy mogę przerzucić sobie pakiety aut które kupiłem w forzie 4?

Wczytywanie...

Poleć forum