1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk ze zbanowanej konsoli, na nowej...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xborix, Lipiec 22, 2010.

1. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Siema mam takie pytanie. Otóż mam oryginalny dysk 120 gb ze zbanowanej konsoli Elite. Na dniach kupiłem sobie arcade by grać w Live i jej NIE przerabiać.
    I co jeżeli podepnę ten dysk do tego Arcade (czy dostanę bana ?) chciałem go sformatować z poziomu mojej nowej konsolki ale, pisze że mam podać numer seryjny konsoli (by sformatować). I tu też moje pytanie czy mogę spokojnie wpisać numer seryjny tej nowej konsolki i nie dostanę bana ? Bo na dysku są te uszkodzone profile... i chyba najlepiej to sformatować. Są jeszcze pliki systemowe; Dane o rynku usług (coś takiego) itd. czy można to spokojnie usunąć ? Z góry Dziękuje i Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    nie dostaniesz banaNA :D
    Lepiej nie usuwaj tych plików.

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak sformatuje to tak jakby nowy dysk. Utworza sie przeciez jeszcze raz te pliki.

5. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Czyli mogę na lajcie formatować i wpisać ten Seryjny Arcade ? Bo słyszałem że dysk z banem nie ma nic wspólnego, tylko w NAND "wchodzi" (ban) i tam blokuje instalacje gier na dysk podczas bana i podłączenie się do live.

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja jak kupiłem taki dysk to też prosiło o numer seryjny konsoli wpisałem go gram na livie i nie mam bana

7. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mozesz go formatowac. Na najnowszym dashu instalacja gier i tak jest mozliwa na zbanowanej konsoli

8. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ok to chyba go sformatuje... bo wydaje mi się że z tym numerem seryjnym to chodzi o to żeby przez przypadek nie sformatowały np. dzieci - jak im dasz pograć (kuzyni, rodzeństwo, wnuki ;)Wiecie takie zabezpieczenie. A nie żeby przypisać go do konsoli czy coś tego typu :D

Wczytywanie...

Poleć forum