1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zew.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrowkarz24, Wrzesień 22, 2013.

1. mrowkarz24

mrowkarz24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam , godzinę temu zakupiłem własnie konsole X360 , posiada ona tylko 4 giga .Konsole kupiłem w markecie wraz z kinektem za 850zł i teraz mam pytanie czy mogę podłączyć normalnie dysk zew. za pomocą usb ? bo na allegro widzę cos takiego :

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Przecież nawet niżej masz napisane ,,Nie pasuje do wersji konsol SLIM". Do xbox'a możesz podpiąć dowolny dysk zewnętrzny np. taki od laptopa tylko skonfiguruj go do xbox 360 (na forum jest poradnik).

A tak w ogóle jaka wersja konsoli???

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli masz konsolę slim w wersji 4 gb to możesz kupić dysk z tej aukcji i używać go jako wewnętrzny tylko że ten dysk jest sprzedawany z obudową do starej wersji konsoli Fat także po zakupie musiałbyś go wydobyć z tej obudowy i wsadzić w złącze sata w slimie. Slim posiada tą zaletę, że nie potrzebuje żadnej obudowy do dysku.

5. mrowkarz24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra mniej więcej rozumiem i mam inne pytanie , jak bawiłem sie konsolą to zauważyłem że jest "chmura " czyli dysk internetowy , czy może on słuzyć do zapisywania sejwów ? bo bardziej na tym mi zleży oraz jak mogę z dysku zewn odczytywać np zdjęcie , to pytanie jest zadane tylko z ciekawości bo tv. mi odczytuje normalnie dysk zewn lecz jestem ciekaw ?

edit

Wyczytałem że dysk jest potrzebny by nagrywać gry lecz do tego jest potrzebna nagrywarka lecz ja nie mam zamiaru ściągac piratów i wolę kupić oryginał i czy ten dysk zewn. zamiast chmury będzie zapisywał sejwy jak ovzywiście na chmurze się nie da ?

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ten dysk będzie działać jako wewnętrzny w oryginalnej konsoli. Jest on potrzebny do instalacji oryginalnych gier z oryginalnych płyt. Nie ma tu mowy o żadnym piractwie. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim szybkość wczytywania gry i cichość konsoli. Przydaje się zwłaszcza przy grach dwupłytowych. Jeśli chcesz możesz grać z czytnika w konsoli. Jeśli oczywiście nie przeszkadza Ci hałas obracającej się płyty w napędzie.

7. mrowkarz24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    djploki - chodzi tobie o ten dysk tzw.chmura ?

8. Łukasz Pietrzak

Łukasz Pietrzak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan, Poland, Poland
    witam, a mam pytanie czy dysk 20GB od starszego x'a z kablem transferowym do nowego x'a 360s będzie działał jako dysk do gier? w sensie można zainstalować na nim gre? bo podłączyłem go x widzi go jako element z którego można przenieść lub nanieść do niego pliki... jednak podczas instalacji gry, gra już go nie widzi...

9. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    W chmurze możesz zapisywać save'y. Dysk służy do zapisywania save'ów, DLC, instalacji gier. Instalacja gry daje to, że napęd się tak nie zużywa i konsola chodzi ciszej, gdyż napęd nie pracuje.

Wczytywanie...

Poleć forum