1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny 7200

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez pitzmaker, Listopad 26, 2015.

1. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Szukam dla siebie dysku zewnętrznego o prędkości 7.2k. Wybór padł na Hitachi Touro S, ale niestety zniknął on z allegro w wersji 1tb (pozostały tylko ofety nieatrakcyjne cenowo). W takim razie rozglądałem się za dyskami 3.5 i 2tb. Znalazłem dwie najtańsze propozycje tj. Samsung D3 i Seagate Expansion. Czy ktoś miał styczność z tymi dyskami. Czy ich cena świadczy o niższej jakości/awaryjności tych konstrukcji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Na stronie X-kom.pl masz za 279 zl Tauro S .Co lepsze widzę ze chyba ceny podskoczyły w gore bo ja swój kupiłem za jakieś 229-239 zl jak dobrze pamiętam .

Co do dysków 2tb ja polecam tez WD passport ULTRA , osobiście używam tego i Tauro S do konsoli i obydwa dobrze się spisują .

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    ja posiada WD Elements Destop 2TB kupiłem za 330 i działa i spisuje sie dobrze

5. pitzmaker

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie na allegro X-kom miał wystawiony ten dysk za 240 około i ta aukcja zniknęła. 280 to już trochę przesada. Wolę dołożyć i kupić większy. WD ma 5,4k z tego co widzę.

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jest jeszcze ten nowy WD X czy jakoś tak pod konsole poczytaj zorientuj się w cenie .To jest taki sam jak WD Ultra na pierwszy rzut oka ale nie wiem czy specyfikacja się czymś rożni cy tylko nazwa ze jest pod konsole i stad ten X

7. pitzmaker

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za podpowiedź. Ten WD X różnił się chyba tylko nazwą, która miała przyciągnąć fanów Xa. Zdecydowałem się na zakup najtańszego 2tb 7200 czyli Seagate. Samsung, którego brałem pod uwagę to także wyrób Seagate. Podobno po zdjęciu obudowy na dysku jest napisane Seagate (firma ta wykupiła dział Samsunga, który zajmuje się dyskami prawdopodobnie). Mam nadzieję, że będzie działać bezproblemowo. Dzięki za pomoc.

8. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz podać jaki to dokladnie model kupileś i w jakiej cenie? Również poszukuje dysku 7200obr/min, mój pierwszy wybór to Tauro S 1TB ale jesli mialbym niedużo doplacić do 2TB to byłoby w dechę.

9. pitzmaker

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
Wczytywanie...

Poleć forum