1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Zewnętrzny do PC a Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maks506, Marzec 3, 2012.

1. Maks506

Maks506 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich, posiadam dysk zewnętrzny do PC(500gb), czytałem, że jest możliwość podłączenia i skonfigurowania go do xboxa, lecz ten będzie go widział jako 16 gb. W tym momencie wolnego miejsca mam 450 gb, czy jeżeli skonfigurowałbym ten dysk tak aby widziała go konsola, straciłbym dane, które są aktualnie na dysku? Ponadto czy będę mógł z niego korzystać przy komputerze lub laptopie?

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość zrzucenia gry pirackiej na dysk i odpalenie jej na konsoli nie używając przy tym jakiejkolwiek płyty? Oczywiście mam przerobionego xboxa(robiłem to nawet nie dawno), jeżeli tak to co muszę zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze, stracisz dane po przerobieniu połowę dysku o 250gb.

Do twojego drugiego pytania. Jest taka możliwość , kumpel ma wasabi360 na slimce. Cena jest kusząca i sporo osób to kupuje.

Wasabi 360 (emulator napędu) / USB Loader

4. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Ja jak podłączałem pena 4 gb do xboxa skonfigurowałem potem do kompa to pokazywał kilka mega wolnego i raczej dane utracisz. Chyba ze zrobisz partycje ale nie jestem pewien (widziałem to gdzieś na forum) Zależy jaką masz przeróbkę jeżeli rgh/jtag to bez problemu Ci odpali z dysku każdą gierkę. Jeżeli masz przerobiony napęd "lt" to nie ma takiej możliwości można zainstalować ale płytka musi być w napędzie

5. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Kuszące ? Lepiej zrobić rgh za 200zł. Po co takie coś ? Skoro i tak trzeba rozebrać x'a z tego co widzę na filmiku to i tak stracisz gwarancję. Jeżeli się mylę to przepraszam.

Wczytywanie...

Poleć forum