1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Zewnętrzny do PC a Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maks506, Marzec 3, 2012.

1. Maks506

Maks506 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich, posiadam dysk zewnętrzny do PC(500gb), czytałem, że jest możliwość podłączenia i skonfigurowania go do xboxa, lecz ten będzie go widział jako 16 gb. W tym momencie wolnego miejsca mam 450 gb, czy jeżeli skonfigurowałbym ten dysk tak aby widziała go konsola, straciłbym dane, które są aktualnie na dysku? Ponadto czy będę mógł z niego korzystać przy komputerze lub laptopie?

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość zrzucenia gry pirackiej na dysk i odpalenie jej na konsoli nie używając przy tym jakiejkolwiek płyty? Oczywiście mam przerobionego xboxa(robiłem to nawet nie dawno), jeżeli tak to co muszę zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze, stracisz dane po przerobieniu połowę dysku o 250gb.

Do twojego drugiego pytania. Jest taka możliwość , kumpel ma wasabi360 na slimce. Cena jest kusząca i sporo osób to kupuje.

Wasabi 360 (emulator napędu) / USB Loader

4. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Ja jak podłączałem pena 4 gb do xboxa skonfigurowałem potem do kompa to pokazywał kilka mega wolnego i raczej dane utracisz. Chyba ze zrobisz partycje ale nie jestem pewien (widziałem to gdzieś na forum) Zależy jaką masz przeróbkę jeżeli rgh/jtag to bez problemu Ci odpali z dysku każdą gierkę. Jeżeli masz przerobiony napęd "lt" to nie ma takiej możliwości można zainstalować ale płytka musi być w napędzie

5. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Kuszące ? Lepiej zrobić rgh za 200zł. Po co takie coś ? Skoro i tak trzeba rozebrać x'a z tego co widzę na filmiku to i tak stracisz gwarancję. Jeżeli się mylę to przepraszam.

Wczytywanie...

Poleć forum