1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matatjahu6, Listopad 15, 2012.

1. Matatjahu6

Matatjahu6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Mam pytanie, niestety nie posiadam dysku, który jest dedykowany o Xboxa tylko przenośny 320gb, sformatowałem go w systemie Fat32 i wszystko śmiga jak należy, konsola widzi go jako pamięć przenośną 16gb ale spoko wiem dlaczego, moje pytanie mianowicie zmierza do tego, że na tym dysku ustawiłem sobie profil, czy po tym jak odłącze dysk od konsoli i podłączę np. pendriva to od nowa trzeba tworzyć profil i wszystkie ustawienia pal licho? Co jeżeli na tym dysku gram online i mam tam porejestrowane gry, jeżeli podłącze pendrive to już nie mogę grać online bo wszystkie ustawienia są na tamtym dysku?? Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Profil najlepiej przenieś na dysk konsoli. A co do gier - Te z płyty normalnie chodzą na innym profilu.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum