1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny- formatowanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Monika Bartoszewska, Styczeń 12, 2014.

1. Monika Bartoszewska

Monika Bartoszewska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała, Poland
    Mam pytanie zwiazane z dyskiem zewnetrznym. Bo sformatowalam go z laptopa na fat 32, ale chcialabym go sformatowac z plaszczyzny xbox'a, bo konczy mi siepamiec wew na x'ie i chcialabym save moc na dysku zapisywac. Powiedzicie mi, jak to dokladnie z tym formatowaniem jest? Czy jak go przez x'a sformatuje, to po podlaczeniu do laptopa, bedzie dalej widoczny dla laptopa? Czy juz moge o tym zapomniec? I co oznacza, ze xbox potrzebuje wydzielic 32 gb miejsca na dysk zew? I jszcze jedno, czy majac dane na dysku zew 1 TB, to czy przy sformatowanie z plaszczyzny x'a zostanie sformatowany caly dysk, czy tylko miejsce, ktore xbox potrzebuje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    laptop go wykryje, jak go sformarujesz pod xboxem to oczywiście stracisz dane ktore sa na nim

1 osoba to lubi.
  4. Monika Bartoszewska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała, Poland
    Dzięki za info.
    Mam jeszcze pytanie, bo poczytałam trochę i wielu użytkowników pisze, że xbox "tylko" zabiera 32 GB z dysku zew, czy to prawda? Chodzi mi o to, po co i ile dokładnie xbox zabiera pamięci po sformatowaniu dysku z płaszczyzny X'a? Zależy mi na tym, by zapisywać większość rzeczy z gier już na dysku zew, bo pozostało mi tylko 500 mb pamięci wewnętrznej.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na nieprzerobionym xbox lub z LT, xbox na dysku wydziela sobie 32GB i tylko z tylu możesz skorzystać, dysk może mieć 500GB, a xbox wykorzysta tylko 32GB.
    Jeśli masz RGH, xbox wykorzystuje całą pojemność dysku .

6. Monika Bartoszewska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała, Poland
    Xbox zabral sobie 32 GB z mojego dysku.
    Powiedz mi jeszcze tylko jedna rzecz, teraz jak odpale jakas gre i bedzie napisane, ze mam wybrac gdzie chce by zapisywalo, to wyskoczy mi, ze bede mogla na dysku zew zapisywac? A i jeszcze jedno, moze dzieki temu wyjde na totalnego debila, ale jak rozpoznac czy mam LT czy RGH?

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak wyskoczy wybór z zapytaniem gdzie chcesz zapisać stan gry. Jak byś miał RGT to byś o tym wiedziała, LT jak kupiłaś używaną konsole i są zerwane plomby lub przez sprawdzenie jakiejś płyty kopii.

8. Monika Bartoszewska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała, Poland
    Plomb nie mam zerwanych, a kupowany był oryginalny.

9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli wypalasz gry na płyty to LT, jeżeli natomiast przerabiasz odpowiednim programem i wrzucasz na konsolę (do tego na konsoli masz aplikacje typu FSD, Xexmenu itd.) to RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum