Dysk zewnętrzny i dwie partycje

Ziomalek53

Banned
Użytkownik
Witam,
Nie mogę tego napisać w odpowiednim dziale, bo nie mam wymaganej ilości postów. Jak dla mnie to jest głupie, ale nie o tym chcę napisać.

Planuję sobie kupić dysk do xboxa na usb. Można by było podzielić dysk na dwie partycje, jedna "xboxsowska" a druga zwykła (NTFS czy FAT), na której będę mógł trzymać filmy i podłączyć do telewizora? Bo nie wiem czy brać dysk o dużej pojemności czy tylko jakiś mały, głównie jest mi on potrzebny do GTA V, na razie muszę używać pena.
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
radze Ci dokupić dysk HDD do konsoli a nie te podłączane ja mam pendriva i jak gram a to jest pierwsza misja wyskakuje mi błąd Gra zostałą uruchomiona ponownie z powodu problemow z urzadzeniem do zapisu, na ktorym zainstalowano gre...Więc też na początku myślałem że jak kupie sobie duży dysk to będe miał dużo miejsca na xbox ale nie! na X może mieć tylko 32gb chyba tyle zresztą ja tylko tyle mogę mieć...Więc radzie Ci kup sobie ten dysk a pendrive możesz kupić sobie 8gb za 20zł ;)
 

dadas123456789

Użytkownik
Użytkownik
jaka przeróbka?
 

KrZyChUelk

Banned
Użytkownik
Jak RGH wykryje Ci całą pojemność dysku po skonfigurowaniu go z Xboxem, jak LT max 16 lub 32 gb
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Jak RGH wykryje Ci całą pojemność dysku po skonfigurowaniu go z Xboxem, jak LT max 16 lub 32 gb
Najlepiej chyba mieć lt.3.0+rgh ? ;)
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Ja zainstalowałem gta v na pendrive 16 gb. I działa bez problemu

Wysłane z mojego SGH-I777 za pomocą Tapatalk
 

rykos233

Świeżak
Świeżak
NIestety xbox dopuszcza tylko 32GB z zewnętrznego dysku [tj. pendrive lub dysk przenośny] możesz mieć 1TB dysk za 300 zł a xbox da Ci tylko i tak 32GB.
 

Do góry Bottom