1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk zewnętrzny jaki

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lkimylpbjq, Sierpień 21, 2010.

1. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukam dysku do mojej konsolki pod jtaga , jeden dysk mam już w kieszeni 2,5 i teraz chcę zainwestować w coś pod usb . Kieruję się w stronę 3,5 lecz mam pewne pytanko . Czy dysk po wyłączeniu konsoli sam się wyłączy ? Jak wiemy posiadają one swoje zasilanie . Coś tam czytałem , że niektóre dyski się wyłączą same po jakimś ustalonym czasie bezczynności . Możecie polecić jakieś które same się wyłączą ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    sam ci sie wyłaczy jak ten na USB też będzie 2,5 cala i bedzie zasilany z uSB konsoli
    żaden dysk 3,5 cala ci sie nie wyłaczy sam bo jak napisałes jest zasilany z zewnętrznego zasilacza

4. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Całkowicie go nie wyłączy, tak mi się zdaje przynajmniej. Przełączy go tylko w tryb uśpienia

6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Ja osobiście polecam z dysków 2,5" LaCie Rikiki. Moim zdaniem świetny design i wykonanie. Można go czasami dostać w super cenie. Ja kupiłem jakiś czas temu 500gb za 220zł. Po zdjęciu wewnętrznej kieszeni możemy używać usb i sata kiedy tylko chcemy bez rozkręcania obudowy :D
    W moim Rikiki gdy wyłączę konsolę dysk dalej ma zasilanie, kręci się jeszcze przez około 1 minutę. Po tym czasie wyłącza się, ale dioda pali się dalej(czyli konsola nie odłącza zasilania na usb, zresztą jak w pc). Tak samo jak podłącze go gdy konsola jest wyłączona. Przez jakiś krótki czas się jeszcze kręci po czym cichnie :) Z dyskami 3,5" powinno być podobnie mimo zewnętrznego zasilania - gdy dysk przestanie być użytkowany powinien się wyłączyć.

P.S Jak masz już brać dość drogi dysk (500zł) to warto zainwestować w modele z dodatkowymi portami usb 3.0 lub eSata. Mimo że pewnie nie masz ich w pc zawsze możesz dokupić kontroler na pci. Gdy będziesz zmuszony przenieść 2tb danych przez usb 2.0 zajmie Ci baaardzo długo czasu. Z tego co pamiętam 200gb przenosiło mi się grube kilka godzin (dokładnie nie pamiętam ale chyba coś koło 4-6h)

Wczytywanie...

Poleć forum