1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny jako dysk wewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crysi, Październik 19, 2013.

1. crysi

crysi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie. Czy mogę ustawić dysk 3.5 cala podpinany przez kieszeń kablem USB jako dysk wewnętrzny. Kiedy mam go podłączonego widnieje obok niego ikonka pendriv`a. Przy mojej wbudowanej pamięci 4 GB widnieje ikonka konsoli więc wnioskuje że jest to pamięć wewnętrzna. Mogę to jakoś ustawić? Teraz odczytuje mi ten mój dysk zewnętrzny jako urządzenie USB.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    No tak bo tak bedzie odczytywac ten dysk na usb jako pwndrive. Maxymalnie tez mozesz tylko 32gb przydzielic z dysku. Wiecej sie nie da. Chyba ze masz/zrobisz RGH wtedy jest juz to nieco inaczej

Naklepane na i9001

Wczytywanie...

Poleć forum