1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnetrzny jako pamiec do xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez silver_99, Lipiec 17, 2010.

1. silver_99

silver_99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak jak w temacie, czy jest mozliwe podpiecie dysku zewnetrznego z PC poprzez USB tak aby zgrywac tam gry itp?
    wydaje mi sie ze wtedy by wyszlo o wiele taniej... dysk samsunga 320gb kosztuje kolo 200zl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    tak ale odczyta ci tylko 16 GB

4. silver_99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a nie mozna porobic zalozmy partycji na dysku np. 10 po 16gb? zeby wykorzystac caly dysk :>?

5. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  6. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    nie bawiłem się z partycjami, i nie odpowiem ci, ale z moich doświadczeń z freeagent go 250 gb oraz wd my book 1tb, jeśli podłączysz go do xboxa, to każe ci sformatować do fat32 (nie powie nic, o fat32) co oznacza że maxymalna wielkość pliku wgranego na ten dysk to 4gb, i w moim przypadku po sformatowaniu dysku 250gb na fat32 przez xboxa partycja miała 170gb, i nic do przydzielenia nie zostało na pc :/ jako pamięć 16 gb do xboxa oczywiście działało, ale nie warto :p

7. silver_99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to co radzicie? kupic dysk do xboxa czy bawic sie z tymi od PC? dyski do XB troche drogie sa :/ za 20gb trzeba placic kolo 60zl... a na 20 gb wejda z 3 gry...

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    na 20 gb wejda 2 gry bo do dyspozycji dla xboxsa masz 13 gb

9. kamilkosz

kamilkosz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    albo kup obudowe do dysku za 30 zł i dysk 250gb za 150...

10. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam, ja mam dysk 250gb zewnętrzny z danymi, najpierw podłączyłem i sformatowałem pod konsolą- utrata danych dysk tylko 16gb. Potem sformatowałem go i wyodrębniłem sobie na fat32 20 gb, dla ciekawości wgrałem dane na partycje ntsc, sformatowałem pod konsolą z opcją przystosowania miejsca oczywiście wybrałem 16gb. Nie pamiętam czy dane pozostały ( radzę zgrać na wszelki wypadek) ale mam teraz dysk zewnętrzny pc i pod konsolą jak podłączę 16gb. Powiem że też myślałem o dzieleniu na kilka partycji fat32 aby było kilka dysków ale raczej jest to nie możliwe gdyż xbox raczej odczyta to jako jedno urządzenie podłączone pod port usb niezależnie od ilości partycji i nie pamiętam czy tak próbowałem

11. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Xbox będzie czytał dwa dyski lub peny

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jeżeli podzielisz dysk na partycje to Xbox i tak go sformatuje i dalej bedzie 16Gb, dlatego radze kupić normalny dysk do Xbox'a.Maksymalnie pod Usb można mieć max 32Gb na instalację gier i innych rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum