1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnetrzny pod RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piasek_k508i, Październik 9, 2012.

1. piasek_k508i

piasek_k508i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pszów, Poland
    Witam mam zamiar kupić dysk zewnętrzny do konsoli pod USB
    Kiedyś kumpel pożyczył 80GB dysk którego xbox nie chciał wykryć a partycja posiadała fat32
    I zracji tego incydentu rodzi się moje pytanie.
    Przeszukałem allegro i znalazlem pare aukcji z takimi dyskami. Jakby ktoś chciał przejrzeć te aukcje i powiedzieć czy będą one działały a może ktoś posiada jeden z wymienionych dysków i potwierdza działanie to byłbym wdzięczny.
    Ewentualnie czekam na wasze propozycje dysków ale pod warunkiem że kwota zmiesci sie w 250zl i bedzie miał przynajmniej 500gb ale mile widziane więcej i dysk nie bedzie wymagał dodatkowego zasilania (zasilany z USB) albo samych kieszeni kompatybilnych z Xboxem bo to od tego zależy czy widzi dysk czy nie.

O to aukcje które wybrałem:
    MEGACENA! NIEMIECKI DYSK INTENSO 2,5 640GB CZARNY (2690562808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    REWELACJA! SEAGATE GoFlex 500GB 2,5" Nowy BOX (2678732810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    DYSK ZEWNETRZNY 2.5'' HITACHI TOURO 500GB USB 3.0 (2690674197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    DYSK ZEWNĘTRZNY TOSHIBA 500GB USB 3.0 WaWa FVAT23% (2686938118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    DYSK ZEWNĘTRZNY WESTERN DIGITAL 500GB USB 3.0 HIT! (2686145719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wielkie dzięki za zainteresowanie

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum