1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnetrzny pod USB/punkty na allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pixsi, Grudzień 2, 2010.

1. pixsi

pixsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jakis czas temu podlaczylem do swojej konsolki dysk zewnetrzny o pojemnos 250gb. Jak jednak wiadomo, Xbox wykryje go maksymalnie jako 16gb. Jednak da sie nie mal w pelni wykorzystac pojemnosc dysku. Otoz po odlaczeniu od konsoli i podlaczeniu dysku do kompa, uprzednio wlaczajac widok plikow ukrytych, naszym ocza ukaze sie folder xbox360. Nalezy ten folder skopiowac, a nastepnie juz temu skopiowanemu zmienic nazwe. kolejnym krokiem bedzie ponowne umieszczenie folderu ze zmieniona nazwa na dysk twardy. Teraz mozemy podlaczcy dysk do konsoli, i gdy miejsce na "16gb" dysku sie skonczy, nalezy ponownie podlaczyc dysk do kompa, zmienic nazwe folderu "xbox360" na dowolna oraz zmienic nazwe folderu, kotremu wczesniej zmienilismy nazwe na folder o etykiecie "xbox360". ta czynnosc mozna wykonywac az do zapelnienia calego dysku. Moze to dosc skomplikowanie napisalem, ale mam nadzieje ze domysaicie sie o co chodzi. nie wiem czy juz ktos Tu o tym pisal, dlatego to umieszczam.
    Druga moja sprawa dotyczy MS points dostepnych na allegro. Znalazlem tam wiele aukcji, na ktorych mozna kupic 6000 czy 10000 punktow, za nie wielka cene. Gosciu sprzedaje tak wlasciwe konto gracza z punktami, ktore musimy zurzyc w przeciagu 24h. Czy juz ktos z was z tego korzytsal? i skad osoby kotre sprzedaja te konta je w ogole maja? jest tego ilosc hurtowa na allegro. maja jakies generatory kodow czy cos?

2. Lotnik421 Xbox One

3. luksky100

luksky100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do tego dysku, to czy dane w folderze o zmienionej nazwie są wykrywane prze x360? Jeśli tak to gratuluje pomysłu i sądzę że wiele osób będzie ci wdzięcznych.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wydaje mi się żeby działał ten sposób ze zmianą folderów ;] No ale nie próbowałem więc nie powiem

Co do punktów to wiesz różnie bywa :) Czasami jakieś generatory - czasami kradzież kont pewnie :D

5. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    te konta zazwyczaj sa kupowane z kradzionych kart kredytowych

6. pixsi

pixsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dziala, sprawdzalem specjlanie. Inaczej o tm bym nie pisal:p. Skopiowalem folder "xbox 360", i potem z poziomu konsoli calkowicie wyczyscilem dysk widziany przez xboxa.. nastepnie wkleilem to co skopiowalem spowrotem, pozmeinialem nazwy i ponownie mialem ta zawartosc ktora usunalem z konoli, a ktora skopiowalem na dysk PC. narazie dziala, jak wyskoczy jakis blad to dam znac. Moge zrobic do tego poradnik jezeli byli by chetni

czyli te punkty sa legalne czy nie? cos mi za nie grozi? np ban?

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Napisz poradnik, tylko może nie tak chaotycznie jak twoje dotychczasowe posty :D
    Po kolei w punkcikach wyjaśnij krok po kroku co trzeba zrobić, przydały by się też jakieś zdjęcia.

8. pixsi

pixsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe, wiem wiem ze strasznie chaotycznie to napisalem. ale prosciej nie umiem, ze zdjeciami bedzie latwiej wytlumaczyc:D w takim razie wieczorem postaram sie za to zabrac

9. luksky100

luksky100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @pixsi ogarnił zwięźlej i dokładniej, to co napisałeś w pierwszym poście i powinno wystarczyć.

Wczytywanie...

Poleć forum