1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jezzersky, Czerwiec 11, 2011.

1. jezzersky

jezzersky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Cześć wszystkim, kupiłem sobie Xboxa 360 Slim 4GB i postanowiłem dokupić do niego dysk. Ceny dysków na allegro niestety są dość wysokie (nawet jeżeli są to dyski nieoryginalne).
    Szperając w sieci znalazłem taki sposób Tutorial: Wykorzystanie dysku 1TB do X360 (zewnętrzny) na gry DLC itd itp ;) (strona 4), Xbox 360 - Gametrade.pl czy ktoś z was może z niego korzysta? Jest to w ogóle opłacalne czy nie warto się w to bawić? A może jest już jakiś sposób na podpięcie zewnętrznego dysku tak aby Xbox widział go całego bez zabawy z folderami?
    Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie będzie widział całego dysk na gry i savy tylko 16gb i koniec musisz kupić albo oryginalny dysk albo WD za ok 150-180 albo już 'przerobiony' pod xa albo sam sobie go przerobisz i przez to ta rozpiętość cen , tańszej i lepszej opcji niż 250gb WD nie ma , na takim zewnętrznym to możesz tylko zdjęcia ,muzykę itp trzymać .

Wczytywanie...

Poleć forum