1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny Xbox One - 2 modele do wyboru

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Lipiec 10, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chcę wybrać jeden z tych modeli (byłem przekonany do WD ale pod wpływem znajomych wziąłem pod uwagę inny model).

1.SAMSUNG STSHX-M101TCB 1TB
    http://www.neonet.pl/samsung_stshx_m101tcb_1tb_etui_skorzane.html

2.WD MY PASSPORT ULTRA 1TB WDBZFP0010BBK BLACK
    http://www.neonet.pl/wd_my_passport_ultra_1tb_wdbzfp0010bbk_black_carrying_case.html

Zastanawiałem się też nad Verbatim 1TB ale w sklepie można go dostać za 259.. więc sądzę, że 2 dyski wymienione wyżej są znacznie lepsze..

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    sam mam zamiar kupic dysk do X0

i z tego co podałeś dla mnie lepiej odpowiada Samsunga

rozglądnij sie jeszcze nad dyskami Toshiba sam mam takie dwa i sa używane dość często minęło ponad 2 lata i narazie odpukać wszystko działa

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mam do X360 właśnie tego Samsunga w wersji 500GB i sprawuje się bardzo dobrze.
    Mam także WD Elements 1TB (więc to klasa niżej niż jeżeli My Passport) też zero problemów.
    Verbatim 1TB (na filmy) i też żadnych problemów nie mam.

Jedynie co to nie trawie Seagate - po opiniach w internecie (oraz znajomych) nawet nie patrze na tą firmę..

Więc jakby nie patrzeć mam zaufanie do Samsunga i WD. I właśnie między tymi 2 modelami musi zapaść decyzja :). Bo niestety 2 TB nie kupię do 300zł - w sklepie (nie allegro).

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zamówiłem Samsunga :)
    A te pozostałe złocisze +troszkę drobnych przeznaczę na flaszkę ;)

EDIT:
    Ogólnie mi tam nie potrzebne te zapisywanie w chmurze itp itd (te bajery co ma WD) więc decyzja padła na Samsunga ;)

Bo ten i ten jest pod USB 3.0

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jezeli chodzi o dyski zewnętrzne stałem przed tym samym dylematem jakies mniej więcej rok temu który dysk kupic. Mnóstwo dysków na rynku i na poczatku bardziej patrzylem na firmę i wygląd ale postanowiłem sie zagłębić i poszukać który dysk byl by najlepszy do mojego xboxa . Po obejściu okolo 10 różnych sklepów od tych większych typu MM przez male komputerowe do specjalizujących sie w grach i konsolach później jeszcze przeglądając neta, fora i reddita znalazłem odpowiedz i w 90% podawano mi ten sam model . A chodzi o HITACHI TAURO był to najlepszy dysk 1TB na rynku do konsoli przede wszystkim dla tego ze jako nieliczny miał 7200ob gdy ten w konsoli i większość na rynku 5400 jak sie nie mylę w cyfrach . Ale gdy juz wybrałem sie do sklepu po zakup bo mialem problem z jego dostępnością okazało sie ze wyszedł nowy model tauro pro S . Nie jest drogi nie pamiętam juz ceny ale nie byl wygórowany a różnice w ładowaniu gier są odczuwalne z reszta na reddicie jest jego porównanie gdzies z 5 innymi czołowymi dyskami i czasami ładowań gier na tym dysku a na innych . Wiec z mojej strony ja polecam jak by ktos dalej szukał tylko sprawdźcie czy nie ma nowszego modelu może być ciekawszy ja swój juz mam od niecałego roku +-

8. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
  9. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

To jest zwykły TAURO , jeszcze jest tauro PRO S , tak jak kolega wyżej napisał

Wczytywanie...

Poleć forum