1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Zewnętrzny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Spencer98 PL, Marzec 2, 2013.

1. Spencer98 PL

Spencer98 PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam . Kupiłem wczoraj dysk zewnętrzny i się rozczarowałem . Kupiłem Samsung M3 500GB Podłączyłem i okazało się że działa tylko 32 GB . I słyszałem że da się ten dysk podzielić na foldery X360 , X3601 ..... albo go p........ (coś tam zapomniałem ) albo to to samo . I moje pytanie jak zrobić p...... . Po mam tam juz 7 GB zajęte i czy przy tej p..... wszystko utracę czy mogę se zgrać na komp a potem na dysk ..... . Jak coś da się zapisywać save z gry i przenosić gry na ten dysk . Przepraszam , że tak chaotycznie .

Edit@Konsola Nieprzerabiana ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Z takiego dysku wykorzystasz max 32GB, całą pamięć jedynie jak zrobisz RGH.
    Jeśli chcesz kupować dysk do xboxa to jedynie oryginalny od MS albo WD Scorpio i "przerobić" żeby działał na konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum