1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Caibre, Styczeń 25, 2014.

1. Caibre

Caibre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam!

Mam problem. Mam przeróbkę RGH, więc działam na dysku zewnętrznym. Ostatnio podłączyłem dysk znajomego, zauważyłem, że strasznie wolno działa. Wolniej mi się przez niego włącza Xbox, a ładowanie gier, to po prostu masakra. Nie da się grać. Na moim dysku wszystko działa jak powinno.

Czym to może być spowodowane? Wrzuciłem go do HD Tune, przeskanowałem, wszystko ok. Żadne sektory nie uszkodzone, prędkość przesyłu waha się od 0 - ~55mb/s. Podzieliłem dysk na partycję programem Partition Magic, robiłem wszystko dokładnie tak samo, jak w przypadku mojego dysku - czy może coś tutaj zawiniło?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Jak działa ci twój to graj na swoim po co ci jego? Możesz z jego dysku przerzucić to co chcesz na swój i już.

4. Caibre

Caibre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Oh, dziękuje Ci mój zbawicielu, cóż ja bym bez Ciebie zrobił. Myśl czasem. Skoro pytam się o drugi dysk, to muszę z niego korzystać, tak? Jakbym mógł korzystać teraz ze swojego, to tym drugim bym się nawet nie przejmował. Idź nabijać takie głupie posty gdzie indziej..

Wczytywanie...

Poleć forum