1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnetrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oskar994, Luty 16, 2016.

1. oskar994

oskar994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Nie dawno co dostałem X-Boxa i trochę tego wszystkiego nie ogarniam. Konsola jest przerobiona, mam już jakąś grę, teraz tylko muszę ja wrzucić na dysk przenośny i tu pojawia się problem. Gdy próbuje ja wrzucić pojawia się komunikat ze za dużo zajmuje. Jest to pewnie wina systemu plików na tym dysku. I tu nasuwa się pytanie jak sformatować ten dysk aby można było na niego cokolwiek wrzucić?

Wczytywanie...

Poleć forum