1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk zewnętrzny

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez 87grzes, Wrzesień 14, 2010.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Mam pytanie
    Chce zakupić nowy dysk do mego X-a ale myślę na zakupem dysku zewnętrznego tak jak tutaj na allegro
    NOWY DYSK TWARDY 250GB DO XBOXA 360 250 XBOX 360 (1230996429) - Aukcje internetowe Allegro
    I tutaj mam pytanie jak taki dysk zewnętrzny można podpiąć do xbox-a, aby konsola go wykryła i można było instalować gry na nim i umieszczać save??

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Musisz sobie kupić jeszcze obudowę do dysku od xboxa. Wkładasz go do obudowy podpinasz kabelki skręcasz i działa. Sam posiadam dysk wd 250gb i obudowę kupiłem tanio na aukcji.

Obudowa kieszen na dysk XBOX360 nowa bez kabla (1213585561) - Aukcje internetowe Allegro

Tutaj masz samą obudowę bez kabla.

Kabel taśma do dysku konsoli xbox 360 dysk 2,5'' (1229319744) - Aukcje internetowe Allegro

A tutaj kabelek.

Nie ma teraz aukcji kompletnej obudowy, ale jeszcze niedawno widziałem że były obudowy kompletne w cenie około 30zł.

Jak chcesz możesz tylko za pomocą kabelka podpiąć do xboxa dysk, na tej aukcji co podałeś dyski są przygotowane już do pracy z xboxem.

4. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jedna uwaga dysk z aukcji kosztuje prawie 200zł za 250GB ponieważ jest przygotwany pod xbox. Dysk 250GB można kupić za jakieś 120-140zł przygotowanie dysku do xbox nie jest trudne ani aż tak pracochłonne aby zapłacić za to 50zł na sieci znalazłem opisany sposób

Nowy dysk do Xboksa — CHIP

pozostaje tylko pytanie czy MS nie będzie banować za dyski z numerem serijnym nie pochodzacym od nich??

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie ma i nie bedzie banow za dyski gdyz nie lamia one zasad orzystania z konsoli czyli nie umozliwiaja odpalania pirackich gier.

6. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Własnie przeczytalem artykul bardzo ladnie opisane co i jak :) Zastanawia mnie tylko jedna rzecz;
    W artykule pisze ze bedziemy do dysku 120 gb potrzebowac pliku "HDDSS z oryginalnego dysku 120 GB FUJITSU MHW2120BH" to czy do wiekszych pojemnosci dysku trzeba inne pliki mysle ze tak ale czy napewno?? i jaka jest max wielkosc dysku jaka mozna podpiac tak do xbox360?? widzialem ze sa w sprzedazy 250 gb ale jak mozna tak "bawic" sie to czy jest mozliwosc wrzucic np 500gb??

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wrzucic mozesz ale i tak bedzie widział max 250 bo tylko taki jest najwieksz plik z oryginalnych dysków

8. rafi195

rafi195 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    a tak odświeżę temacik.mam nową konsolke xbox z kinect 4 GB i czy do tej można podłączyć dysk zewnętrzny do właśnie zapisywania gier. lub jakiś pendrive. z góry dziękuje.

9. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Możesz podłączyć pendriva albo dysk zewnętrzny ale xbox będzie widział tylko 16GB.

10. rafi195

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    czyli mam zrozumieć że na 16 GB i oki będzie zainstaluje gierkę ..i oczywiście brak bana również..dzięki Piotrek ELO

11. rafi195

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
  12. Grajcar179

Grajcar179 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli na 100% będzie można zainstalować grę na tym pendrive? Bo zastanawiam się nad slimem 4gb+ pendrive, aby móc zainstalowac grę na dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum