1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez marcinus1983, Grudzień 29, 2012.

1. marcinus1983

marcinus1983 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam zakupilem dysk do mojego xboxa 360 slim dysk zakupilem na allegro 320G po wlozeniu sciaglem sobie domo fify i bylo ok. wieczorem po wlaczeniu konsoli i checi sciagniecia innych demo gier wszystko jest ok do czasu kiedy zaczyna pobierac,pobierze ze 2-4 procent i wyskakuje komunikat ze nie mozna pobrac danej gry. po wyciagniecu dysku i checi ssciagniecia demon na konsole 4G bez problemu sciaga.W czym problem jakies ustawienie ???? co jest grane ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcinus1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    nie jestem pewien ale od kilku dni jest problem z live może to jest przyczyna..

5. marcinus1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wiem ze jest problem ale dziwi mnie ze na dysk wbudowany sciaga fakt ze nie wielki rozmiarowo gry (problem z miejscem) mam nadzieje ze bedzie ok

Wczytywanie...

Poleć forum