1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slawomir, Styczeń 12, 2014.

1. slawomir

slawomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam takie pytanie, mam zewnętrzny dysk 500gg i chciałem go podłączyć do Xbox. Mam pytanie czy uda się przygotować na nim 32gg wolnego dla konsoli bez utraty danych na dysku? Mam też 2 pytanie, kupiłem Xboxa podobno z it 3.0 miał być z najnowszym dashem, nagralem Kung Fu Panda 2 i Puss in the boots przez payload tools i gry ruszają ale wyskakuje , że muszę zrobić aktualizacje, mój Easy to 2.0.16537.0 czy mogę zrobić aktualizację przez pen driver bez obawy? Z góry dzięki za pomoc

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    musisz zrobić partycję, jedną 32GB w formacie fat32 a drugą dowolnie dużą dla użytku komputera w formacie NTFS.
    taka operacja usuwa wszystkie dane z dysku
    Jeśli konsola jest przerobiona RGH to możesz wykorzystać nawet całe 500gb ale i tak wiąże się to z usunięciem wszystkich danych.
    bedziesz musiał zrobić kopię zapasową

//EDIT

Dysk po sformatowaniu z poziomu komputera musi zostać przygotowany do pracy z konsolą - po podłączeniu dysku pod konsolę konieczne będzie ponowne formatowanie - konsola kopiuje 'swoje' pliki na dysk i dopiero wtedy dysk jest gotowy do pracy z konsolą.

1 osoba to lubi.
  4. slawomir

slawomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, dzięki, niestety za dużo danych bym stracił :( , jesteś w stanie pomóc co do 2 pytania ( zrobiłem edit), kupiłem Xboxa podobno z it 3.0 miał być z najnowszym dashem, nagralem Kung Fu Panda 2 i Puss in the boots przez payload tools i gry ruszają ale wyskakuje , że muszę zrobić aktualizacje, mój Easy to 2.0.16537.0 czy mogę zrobić aktualizację przez pen driver bez obawy?

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Niestety nie wiem, nie za bardzo znam się na tematyce LT chociaż dziwi mnie że masz najnowszy kernel i wyskakuje Ci okienko z aktualizacją.....

6. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Aktualizuj nic się nie stanie. Pewnie są to sterowniki do Kinect'a.

Sent from my BlackBerry 9320 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum