1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez masiusgn, Listopad 15, 2009.

1. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiedziałem gdzie napisać to pisze tu. Mam pytanko mianowicie moja konsola została zbanowana nie mam dysku w niej i chciałem się dowiedzieć czy jak teraz kupie dysk to będe mógł normalnie instalować gry ?? Bo myślę że M$ zbanował tylko konto live i dostęp do netu .

2. Lotnik421 Xbox One

3. lyczko

lyczko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Jest na to odpowiedź w kilkunastu postach o banach...
    Nie, i tak nie będziesz mógł, bo zbanowana jest cała konsola.
    Będziesz mógł tylko zapisywać save'y.

4. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale emulator z xbox będzie działał bo ogólnie to oto mi chodzi i o save?

5. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dalej mi nikt nie odpowiedział czy emulator na dsku bedzie dzialal ?? Bo chce kupic dysk chociaz 20gb zeby miec na save i emulator i czy jakbym nie kupil odrazu z zainstalowanym emulatorem do bede mogl go wgrac bo mam go na plycie tylko ze jak wsadzam to pisze zeby wlozyc dysk. No i nie zapominać ze mam zbanowana konsole

6. Tomcioq11

Tomcioq11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też dostałem bana nie mogę zainstalowac nic na hdd i grać na gry z hdd. Co musiał bym zrobic zeby móc grać w gry z hdd i intalowac gry na nim jest jaki myk na dzień dzisiejszy czy pozostaje zmiana konsoli tylko :( ?

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  8. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tomcioq11 Twoje pytanie było wałkowane milion razy Dysk jest sprawny konsoli zostala zablokowana opcja instalowania gier na hdd ale sejwowac mozna normalnie.

Tylko dalej nie wiem czy emulator bedzie dzialal bo nigdzie tego nie znalazlem

Wczytywanie...

Poleć forum