1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mavilo, Grudzień 31, 2009.

1. mavilo

mavilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam xboxa 360 arcade nie przerobiony wszystkie gry oryginalne i postanowiłem zakupić do mojej konsoli dysk 120gb za 269 zł na allegro ale nie wygląda mi na oryginała plomby ma ale inne niż microsoft i pudełko. I teraz się zastanawiam jak podłącze się z xbox live czy nie dostane bana na dysk??:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Nie ponieważ nie masz na nim nic nielegalnego (firmware) to tak jakbyś dostał bana za nieorginalnego pada chyba że ci klocek padnie przez ten nieorginalny dysk to wtedy twoja winna i po gwarancji ale bana nie dostaniesz

4. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  5. mavilo

mavilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ma ktoś też taki dysk??? i nie zdarzyło mu się dostać bana na HDD. A zapomniałem dodać, że dysk był nowy niesformatowany.

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli nie masz konsoli zbanowanej i przerobionej to nie dostaniesz bana . Co do dysku to możesz kupić nawet zbanowany i zablokowany i sformatować go na swojej konsoli i używać bez problemu . P.S. ja mam taki dysk ( 120GB-zbanowany i 60 GB ) ale nie na sprzedaż ...

7. mavilo

mavilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    maclogan dodam że nawet po banie dysk nie jest sam w sobie banowany ale nie można na nim instalować gier na konkretnej konsoli co prawda podobno uszkadza profil i savy ale po formacie powinno być wszystko ok

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nie dostaniesz bana jeśli podłączysz ten dysk !! Bana dostajesz za przerobiony napęd DVD w konsoli ! Jeśli nie masz przeróbki to możesz bez obaw łączyć się online !!

Wczytywanie...

Poleć forum