1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cholasz, Styczeń 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. cholasz

cholasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich maniaków x-a !

wydaję mi się, że dla was będzie to prosta sprawa, czyli tzw krótka piłka. dla mnie bynajmniej nie jest, bo dopiero od jakiś 2 tyg zamierzam kupić konsolę xbox 360. podstawowe różnicę poznałem, zdążyłem trochę poczytać, ale do teraz nie wiem jak wygląda kwestia przydatności dysku.

jestem już prawie na 100% zdecydowany kupić jasperowego Arcade za nieco mniejszą sumę niż Elite [deficyt budżetowy]. Zasadnicza różnica to brak dysku. O to moje pytanie.

Czy brak dysku w jakiś sposób ogranicza moje możliwości odnośnie grania w gry? Czy niektóre gry wręcz wymagają dysku? Chciałbym mieć pełen zakres działania na swoim xboxie i nie wyobrażam sobie sytuacji, że kupuję najnowsze Call of duty i okazuje się, że nie mogę w nie grać, bo potrzebny jest do tego dysk, którego nie mam.

Chciałbym również poznać dokładną listę, spis czynności, które będę mógł robić mając dysk, bo wiem, że to na pewno wielka zaleta.

Dzięki z góry za odp na te pytania i jeżeli myślicie, że coś powinienem jeszcze na ten temat wiedzieć-uświadomcie mnie, proszę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    Jezeli przerobisz konsole to dysk w "pewnym czasie" ( czyt. BAN ) moze sie srednio przydac :) ( brak mozliwosci sciagania dem i aktualizacji online* jedynie offline pozostaje a to juz nie kazdy potrafi )

zaleta dysku jest cicha praca konsoli ( naped potrafi naprawde malo przyjemnie pracowac )

w niektore gry np. GTA IV bez dysku gra staje sie uciazliwa ....

w grze Forza 3 bez dysku twardego nie zainstalujemy 2 nosnika z dodatkowymi trasami i samochodami ...

troche sie tego znajdzie :) wiec zalecam zakupic dysk twardy, gry wczytuja sie szybciej i raczej nie przycinaja az tak jak z nosnika.... no i cichsza praca konsoli ( i to bardzo )

* chodzi o aktualizacje online gier

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Dysk twardy to właściwie rzecz niezbędna w X360 , bez dwóch zdań !

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1) Gry nie wymagają dysku
    2) oszczędzasz napęd (ja w to nie wierzę) - bardziej płytkę...
    3) Szybkie ładowanie gier
    4) mniejszy hałas
    5) jeszcze raz szybsze gry i mniejszy hałas
    6) Demka, filmiki,trailery - zmiescisz na dysku...
    7*) Dysk musisz mieć... Bo ja tak mówie

*serio warto mieć dysk... Cisza i spokój i szybkie ładowanie gier.

** daj mi dziękuje bo zmeczylem nadgarstki... ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum