1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Xinqev, Marzec 12, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, mam jeszcze parę pytań dotyczących dysku.

Kupiłem Xboxa 360 Slima 4GB i mam zamiar dokupić dysk.

1) To lepiej kupić dysk z obudową czy bez?
    2) Na tych dyskach WD trzeba robić jakieś partycje? (mam nieprzerobioną konsolę)
    a) DYSK 250GB HDD / SLIM / OD RĘKI 24H / X360 /ROBSON (1500071456) - Aukcje internetowe Allegro
    b) DYSK 250GB do XBOX 360 SLIM + KIESZEŃ - NOWY (1498535727) - Aukcje internetowe Allegro
    c) DYSK 250GB/250 GB DO XBOX 360 SLIM NOWY 4CONSOLE (1500185390) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko, że w tych aukcjach nadmienione jest, że te dyski nie są oryginalne, a są identyczne jak oryginalne.. czyli to te deyski WD wpakowane w obudowę?

4)I lepiej mieć oryginała czy nie ma różnicy między nim, a tym `co rozpoznaje jako oryginalny`?
    5) Jeśli ktoś kupował sobie dysk, na którym nie trzeba było już niczego tworzyć to prosiłbym o link.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xinqev

Xinqev Guest

4. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aktualnie nie ma znaczenia, czy masz oryginalny dysk, czy nie. Jednakze, lepiej kupic dysk oryginalny, nie wiadomo co przyniosa nastepne aktualizacje

5. Xinqev

Xinqev Guest

Hm.. chyba nie wspomniałem, że mam nieprzerobioną konsolę.. w takim razie < w moim przypadku jest różnica?

6. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma to zadnego znaczenia

7. kikoo83

kikoo83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Sl
    kup o goscia z pozycji C ja od niego bralem a dysk wykrywa ze jest microsoftu polecam ci go

Wczytywanie...

Poleć forum