Dysk

X

Xinqev

Guest
Witam, mam jeszcze parę pytań dotyczących dysku.

Kupiłem Xboxa 360 Slima 4GB i mam zamiar dokupić dysk.


1) To lepiej kupić dysk z obudową czy bez?
2) Na tych dyskach WD trzeba robić jakieś partycje? (mam nieprzerobioną konsolę)
a) DYSK 250GB HDD / SLIM / OD RĘKI 24H / X360 /ROBSON (1500071456) - Aukcje internetowe Allegro
b) DYSK 250GB do XBOX 360 SLIM + KIESZEŃ - NOWY (1498535727) - Aukcje internetowe Allegro
c) DYSK 250GB/250 GB DO XBOX 360 SLIM NOWY 4CONSOLE (1500185390) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko, że w tych aukcjach nadmienione jest, że te dyski nie są oryginalne, a są identyczne jak oryginalne.. czyli to te deyski WD wpakowane w obudowę?

4)I lepiej mieć oryginała czy nie ma różnicy między nim, a tym `co rozpoznaje jako oryginalny`?
5) Jeśli ktoś kupował sobie dysk, na którym nie trzeba było już niczego tworzyć to prosiłbym o link.
 
X

Xinqev

Guest
upp
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Aktualnie nie ma znaczenia, czy masz oryginalny dysk, czy nie. Jednakze, lepiej kupic dysk oryginalny, nie wiadomo co przyniosa nastepne aktualizacje
 
X

Xinqev

Guest
Hm.. chyba nie wspomniałem, że mam nieprzerobioną konsolę.. w takim razie < w moim przypadku jest różnica?
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma to zadnego znaczenia
 

kikoo83

Świeżak
Świeżak
Witam, mam jeszcze parę pytań dotyczących dysku.

Kupiłem Xboxa 360 Slima 4GB i mam zamiar dokupić dysk.


1) To lepiej kupić dysk z obudową czy bez?
2) Na tych dyskach WD trzeba robić jakieś partycje? (mam nieprzerobioną konsolę)
a) DYSK 250GB HDD / SLIM / OD RĘKI 24H / X360 /ROBSON (1500071456) - Aukcje internetowe Allegro
b) DYSK 250GB do XBOX 360 SLIM + KIESZEŃ - NOWY (1498535727) - Aukcje internetowe Allegro
c) DYSK 250GB/250 GB DO XBOX 360 SLIM NOWY 4CONSOLE (1500185390) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko, że w tych aukcjach nadmienione jest, że te dyski nie są oryginalne, a są identyczne jak oryginalne.. czyli to te deyski WD wpakowane w obudowę?

4)I lepiej mieć oryginała czy nie ma różnicy między nim, a tym `co rozpoznaje jako oryginalny`?
5) Jeśli ktoś kupował sobie dysk, na którym nie trzeba było już niczego tworzyć to prosiłbym o link.
kup o goscia z pozycji C ja od niego bralem a dysk wykrywa ze jest microsoftu polecam ci go
 

Do góry Bottom